Austrálie ukáže, jak se bude sezóna vyvíjet, říká Hülkenberg

Austrálie ukáže, jak se bude sezóna vyvíjet, říká Hülkenberg

I stáj Sauber míří do Melbourne s kompletně změněným jezdeckým složením, místo Sergia Peréze a Kamuie Kobayashiho bude letos barvy tohoto týmu reprezentovat Nico Hülkenberg a nováček Esteban Gutiérrez.

Nico Hülkenberg, Sauber (Kvalifikace 2012 – 9. místo, závod 2012 – nedokončil)
Konečně se blíží začátek sezóny. Opravdu se těším na tento závod, protože Austrálie je vždy jedním z mých favoritů mezi Velkými cenami. Melbourne má totiž velmi speciální atmosféru. Jsem nadšený z toho, že tam mohu být. Z hlediska konkurenceschopnosti, poslední test v Barceloně ukázal, že jsme docela dobře připraveni. Opravdu se těším na závod kdy konečně zjistíme jak na tom všichni jsou, s ohledem na výkonnost.

Esteban Gutiérrez, Sauber (sezóny 2012 se neúčastnil)
Nyní jsme dokončili předsezónní testování, cítím se velmi vděčný za práci každého člena v týmu. Melbourne bude můj první závod v F1 a jsem si jistý, že to bude velmi zvláštní. Je to trať, kterou neznám, ale věřím si, že budu schopen se jí naučit velmi rychle během volných tréninků. Jedna z věcí, kterou potřebuji udělat, je cítit se přirozeně a uvolněně. Můj cíl je využít potenciál auta a skončit pokud možno na bodech.

Sdílejte na:
Zavřít