Alonso: Zvěsti o mém odchodu nejsou pravdivé

Alonso: Zvěsti o mém odchodu nejsou pravdivé

Během zimní přestávky se znovu spekulovalo o tom, že Fernando Alonso nedodrží tříletý kontrakt a z McLarenu odejde předčasně. Španěl to ale vyvrátil, svůj závazek hodlá splnit.

Po katastrofální sezoně 2015 vstupuje Fernando Alonso společně s týmem McLaren-Honda do dalšího ročníku. Výsledky z minulého roku byly skutečně znepokojivé a proto se spekulovalo, že dvojnásobný šampion tým opustí předčasně, i když má smlouvu na tři roky.

Španělský pilot ale podobné zvěsti vyvrátil a potvrdil, že svůj závazek hodlá dodržet. „Samozřejmě. Jsem tu letos a stejně tak tomu bude i příští rok,“ odpověděl Alonso na otázku, jestli bude i v příští sezoně na startovním roštu Formule 1. „Jsem překvapen těmito zvěstmi, ale za poslední týden jsem jich slyšel několik.“

„Máme za sebou mnoho týdnů a měsíce bez akce na závodní dráze, což dává novinářům prostor pro vyšší kreativitu v jejich příspěvcích. My ale víme, že jsme na správné cestě a doufám, že žádné další podobné spekulace už nebudou následovat,“ uvedl mistr světa z let 2005 a 2006.

Sdílejte na:
Zavřít