Red Bull nebude mít žádné výmluvy v boji o titul

Red Bull nebude mít žádné výmluvy v boji o titul

Rakouská stáj Red Bull podle Helmuta Marka nebude mít žádné výmluvy, pokud příští rok nedokáže bojovat o titul s Ferrari a Mercedesem.

Před začátkem sezóny 2019 Red Bull změnil dodavatele pohonné jednotky a přešel od Renaultu k Hodně. Přestože chvíli trvalo, než se ukázaly výsledky spolupráce s japonským dodavatelem, nakonec Max Verstappen vyhrál tři závody (Rakousko, Německo a Brazílii).

S aktuálním vývojem Hondy chce Helmut Marko vyhrát více vítězství v sezóně 2020.

„Dostali jsme lekci a příští rok nebudeme mít žádné výmluvy. Výkon naší Hondy je špičkový, Max je taky výborný a teď musíme dodat dobré šasi. V tuto chvíli jsme dopředu o dva týdny oproti plánu. Jde to lépe než kdykoliv předtím,“ uvedl poradce Red Bullu Helmut Marko.

S tvrzením Helmuta Marka souhlasí taky zmiňovaný Max Verstappen.

„Jistěže chci vyhrát více závodů v sezóně. Doufáme, že budeme konkurenceschopní v šampionátu od začátku sezóny. Jsem doopravdy pozitivní. Cítím se dobře v Red Bullu, všechno jde doopravdy skvěle a to je na konci vždy nejdůležitější. Chceme vyhrát dohromady. Jsem uvolněný a cítím se dobře v týmu. Chci vyhrát s Red Bullem,“ dodal Max Verstappen.

Sdílejte na:
Zavřít