Podívejte se na vize monopostů pro rok 2018, i s ochranným kokpitem mohou vypadat k světu

Podívejte se na vize monopostů pro rok 2018, i s ochranným kokpitem mohou vypadat k světu

Ochranný Halo kokpit je bezesporu nejdiskutovanější designovou novinkou tohoto roku. Jak se jednotlivé týmy vypořádají se zapracováním na monoposty? Nezávislí autoři nám ukazují, že by to mohlo jít…

Už tento týden se nám začnou odhalovat první monoposty Formule 1 pro sezonu 2018. Fanoušci tento rok nevyhlíží ani tak zbarvení jednotlivých stájí, jako spíš to, jak se jim do celkového designu podaří zapracovat tolik diskutovaný Halo kokpit. Zatímco většina příznivců královny motorismu zůstává skeptická, grafici to tak zle nevidí. Podle nich by totiž auta nemusela vypadat zas až tak zle.

DOPORUČUJEME: Ošklivý Halo kokpit má prý smysl. Unese i londýnský autobus

Pracovat můžeme hned s několika studiemi dvou nezávislých autorů, konkrétně jde o tvůrce vystupujícího pod přezdívkou Sean Bull, jehož práci si můžete prohlédnout na účtu Behance. Ještě dál posunul možnosti Esa Mustonen, který ochranný prvek kokpitu zapracoval do již existujících fotografií, aby nám dal o celkovém vzhledu ještě jasnější představu. Na výsledek snažení obou pánů se můžete podívat na fotografiích přiložených níže.

Dáte monopostům pro rok 2018 šanci?

Sdílejte na:
Zavřít