Toro Rosso nutně potřebuje vylepšení, říkají jezdci

Toro Rosso nutně potřebuje vylepšení, říkají jezdci

Jezdci Toro Rosso tvrdí, že jejich vůz nutně potřebuje vylepšení, jelikož se jinak nebudou moct udržet tak vysoko v boji o titul v poháru konstruktérů.

Italský tým získal pouhé dva body po letní přestávce, a to se tým musí bránit před týmem Sauber, který je hned za nimi.

Brendon Harley potvrdil, že tým nebyl tak konkurenceschopný, jak v Singapuru být měl. Oba jezdci skončili mimo první desítku.

“Nemyslím si, že to pro nás byl dobrý závod z pohledu rychlosti. Myslím si, že jsme byli více konkurenceschopní, než v předchozích závodech. Netuším, proč nemáme rychlost, ale nebyl to dobrý víkend ani pro jedno auto.

“Nutně potřebujeme nějaké vylepšení. Byly tu několikrát závody, ve kterých jsme bojovali pravidelně o body, ale tento to nebyl,” dodal Hartley.

Hartleyho týmový kolega Pierre Gasly řekl přesně to samé. Potvrdil, že poslední vylepšení dostal vůz během Velké ceny Rakouska. Vývojový program tak nejde podle plánu. 

“Díly jsme nenasadily, a také nic nevyvíjíme, už to bude dlouhá doba, co jsme přivezli vylepšení na závod.“ 

Gasly dále řekl, že očekává před Velkou cenou Japonska zlepšení motoru Honda. 

“Zlepšení bude určitě dobré. Nicméně nemáme velké očekávání už od začátku roku, protože je to náš první rok s Hondou. Někdy jsme konkurenceschopní, a někdy zkrátka nejsme.

“Doufáme, že vylepšení přijdou, a že motor s nějakým vylepšením nás posune zase zpátky o trochu výš. Nicméně je to jasné, že jsme žádná vylepšení neměli už hodně dlouho.”

Sdílejte na:
Zavřít