Mick Schumacher chce příští rok do Formule 2

Mick Schumacher chce příští rok do Formule 2

Syn Michaela Schumachera hledá možnosti pro příští sezónu.

Kariéra Micka Schumachera postupně stoupá vzhůru.

Teprve devatenácti letý syn Michaela Schumachera nyní závodí v Evropské Formuli 3. Schumacher je aktuálně velmi konkurenceschopným jezdcem, jelikož v posledních víkendech získal tři vítězství. To první bylo symbolicky ve Spa, kde získal jeho otec první vítězství ve Formuli 1. Mick Schumacher je momentálně celkově čtvrtý. 

Kolner Express očekává, že Schumacher příští rok pojede ve Formuli 2, což už je většinou poslední krok před Formulí 1.

Reportéři uvádí, že by Schumacher mohl podepsat s týmem ART GP, který je jedním z nejlepších ve Formuli 2. Tým vede Nicolas Todt, který je synem prezidenta FIA Jeana Todta. Todt je osobním přítelem Schumacherovi rodiny.

Kolner Express uvádí, že se Jean a Nicolas Todt sešli se Schumacherem během minulého víkendu v Monze, kde probíhala jednání. Další možností by byl Italský tým Prema, pro který Schumacher závodí ve Formuli 3. Prema má dále podporu týmu Ferrari, i když ve Formuli 2 nyní reprezentuje Ferrari Český tým Charouz Racing system.

Další možností by pro Schumachera mohl být Německý šampionát cestovních vozů DTM. Schumacher by si měl vyzkoušet vůz DTM během následujícího víkendu na Nurburgringu. Mladý Němec si údajně chce vyzkoušet rozdíl mezi vozem Formule 3 a cestovním vozem.

Sdílejte na:
Zavřít