Ferrari v Japonsku odhalí nový design vozu

Ferrari v Japonsku odhalí nový design vozu

Ferrari odhalí před Velkou cenou Japonska nový design svého vozu. Červená ale zůstane určitě.

Prozatím nejsou známé detaily nového designu, nicméně bylo potvrzené, že Ferrari se domluvilo na pokračování spolupráce s Philip Morris International. PMI produkuje cigarety Marlboro, které jsme v minulosti viděli na vozech Ferrari nebo McLarenu. Oficiálně platí pro Formuli 1 zákaz tabákové reklamy, proto jsme Marlboro viděli v celém názvu naposledy v roce 2007.

Ferrari oznámilo prodloužení smlouvy s Philip Morris International během loňského roku. Spolupráce byla paradoxně oznámena jako snaha o svět bez kouření.

PMI dále totiž produkuje i elektrické cigarety, které známe v České republice jako Iqos. Iqos je nová značka, která má cigarety založené na elektrickém tabáku. Nicméně loga Iqos jsou modré se zeleným pozadí, což by mohl být problém pro Ferrari, které má tradičně červenou, případně bílá loga sponzorů.

Předpověď od Sean Bull Design

Ferrari změnilo svůj design na začátku letošního roku, jelikož odešel dlouholetý partner banka Santander. Prázdná místa byla jednoduše nahrazena červenou barvou, a na krytu motoru italskou vlajkou.

Tým Ducati má také sponzora PMI, v MotoGP používá stejné červené doplňky, které jsou kombinovány šedou barvou.

Zítřejší předávání vozů FIA na vážení odhalí nový design vozu SF71-H. Dá se očekávat změna na kraji předního křídla, krytu motoru, bočnicích a podobných místech na voze Ferrari.

 

Sdílejte na:
Zavřít