Francie

Jezdec: Esteban Ocon

Jméno
Esteban Ocon
Datum narození
17.9.1996
Národnost
Francie
Poslední úprava
16.5.2016 09:55

Informace

Výsledky a tabulková data

Související články

Ocon má vysoké cíle: Přesto, že nikdy v Číně nezávodil, chce dojet na bodech

5. dubna 2017, 20:45 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Ocon má vysoké cíle: Přesto, že nikdy v Číně nezávodil, chce dojet na bodech
Esteban Ocon vstoupil do nové sezóny v novém týmu výborně. Nejen, že předvedl fantastický předjížděcí manévr na Fernanda Alonsa, ale také dovezl Force Indii jeden velmi cenný mistrovský bod. Jeho počínání patřičně ohodnotil také technický šéf Andy Green.

Svěřenec Mercedesu se sice v Melbourne kvalifikoval na čtrnáctém místě, ale po penalizaci Daniela Ricciarda za výměnu pohonné jednotky si o jedno místo polepšil. I přes to, že k posunu startovním roštem dopomohl také fakt, že spousta jeho soupeřů vypadla, dokázal, že není žádné ořezáv&a

Pérez od Ocona očekává zářivé výkony

3. ledna 2017, 21:01 | Jaroslav Drgoňa | Komentáře
Ilustrační fotografie - Pérez od Ocona očekává zářivé výkony
Sergio Pérez očekává, že jeho nový kolega Esteban Ocon bude ve Force Indii zářit a dobře nahradí odcházejícího Nica Hülkunberga.

Mexičan se vyjádřil, že od Force Indie očekává v sezoně 2017 boj o nejlepší trojici a týmu by k tomu měl pomoct svými dobrými výkony i mladík Esteban Ocon, pilot juniorského programu Mercedesu, loni jezdící za Manor.

Šampi&

Ocon podepsal kontrakt s Force Indií!

10. listopadu 2016, 14:18 | Tadeáš Zíka | Komentáře
Ilustrační fotografie - Ocon podepsal kontrakt s Force Indií!
Jezdec z juniorského programu Mercedesu, který v průběhu letošní sezony vystřídal Ria Haryanta v Manoru, příští rok bude usedat do vozu Force Indie, se kterou podepsal několikaletou smlouvu.

Dvacetiletý Francouz před svým nečekaným nástupem do Formule 1 vyhrál tituly v Evropské Formuli 3 a GP3. Nyní v rámci Formule 1 učiní další krok vzhůru. V příštím roce bude kolegou Sergia Pereze ve Force Indii v sedačce uvolněné po Nicu Hülkenbergovi.

"Jsem velmi nadš

1 2 3 4 »

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.