Vettel stále věří v potenciál Ferrari

Vettel stále věří v potenciál Ferrari

Sebastian Vettel věří, že pokud Ferrari dokáže pro poslední závody letošní sezony připravit perfektní balíček, může bojovat o první vítězství v tomto ročníku Formule 1.

Německý závodník připouští, že co do rychlosti je Ferrari za Mercedesem, avšak zároveň věří, že jeho tým může v letošním roce získat nějaké to vítězství. Během posledního závodního víkendu v Singapuru předvedl Vettel parádní výkon, po startu z posledního místa dojel pátý a to na trati, kde není zrovna jednoduché předjíždět.

Jeho týmový kolega Kimi Räikkönen skončil ještě o jednu příčku výše, když až do posledních chvil bojoval s Lewisem Hamiltonem o umístění na stupních vítězů. „Když všechno půjde dobře a připravíme nejlepší možný balíček, pak můžeme bojovat o vítězství,“ uvedl čtyřnásobný mistr světa.

„Bylo tu hodně závodů, kde se nám to nepovedlo. Pak také hodně těch, kde jsme se museli vypořádat s kolizemi a technickými problémy. Rozhodně jsme zatím nedosáhli toho, co jsme chtěli a nejsme tak daleko, jak jsme před startem nové sezony chtěli být,“ uvedl dále Sebastian Vettel. „Ale nadále v naši práci věříme. Jsme tu od toho, abychom bojovali a to také budeme v dalších závodech dělat,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít