Renault stále nepředstavil jezdce pro příští rok, Magnussen nechápe proč

Renault stále nepředstavil jezdce pro příští rok, Magnussen nechápe proč

Francouzský tým měl oznámit jezdecké složení pro sezonu 2017 už začátkem září, ale stále se tak nestalo. Kevin Magnussen zdržení nechápe a doufá, že na startovním roštu bude i v příští rok.

Renault oznámil, že o jezdeckém složení pro příští ročník bude informovat začátkem září, k žádnému oficiálnímu potvrzení ze strany francouzského týmu však dodnes nedošlo. Generální ředitel Cyril Abiteboul nyní oznámil, že tým stále vede mnoho diskuzí s jednotlivými jezdci.

Nejistota místa pro příští rok samozřejmě ovlivňuje i současné závodníky týmu, zejména Kevina Magnussena. „Nevím, co přesně se děje v zákulisí,“ řekl Magnussen, který doufá, že o jeho budoucnosti se rozhodně co nejdříve. „Z tisku jsem se dozvěděl, že došlo ke zdržení a konečné oznámení se může pozdržet.“

„Popravdě je to frustrující. Doufal jsem, že rozhodnutí přijde mezi posledními dvěma závody a nestalo se tak,“ řekl dále dánský pilot, který už má s rozhodnutím týmu na poslední chvíli negativní zkušenost. V roce 2014 se s ním podobným způsobem rozloučil McLaren. „Situace v McLarenu byla svým způsobem jednodušší. Věděl jsem, že mám jistou závodní sedačku a nepociťoval jsem žádný stres, možná až tak dva závody před koncem celého ročníku,“ dodal Magnussen, který naznačil, že pokud se tým nerozhodne do konce září, začne se pilot poohlížet jinde.

Sdílejte na:
Zavřít