Massa: Alonso by mohl zkusit Formuli E

Massa: Alonso by mohl zkusit Formuli E

Momentálně Fernando Alonso neuvažuje o přestupu do Formule E, nicméně jeho bývalý týmový kolega Felipe Massa si myslí, že by to zvážit měl.

Podle italského deníku Gazzetta dello Sport nabídl majitel Formule E Alejandro Ajag Alonsovi neuvěřitelných deset milionů dolarů za účast v šampionátu.

Dvojnásobný mistr světa formule 1 ale tvrdí, že bude mít příští rok trochu klidnější oproti letošnímu, kde se opět trápil s McLarenem.

Alonsův bývalý týmový kolega Felipe Massa věří, že by Formule E mohla být dobrá volba. Sám Massa bude letos absolvovat premiéru v šampionátu.

On přemýšlí o IndyCar, ale myslím si, že by měl zvažovat Formule E, to je pro něj daleko větší příležitost,“ řekl Massa pro španělský AS.

Indy 500 je jedna věc, ale myslím si, že kvůli celému šampionátu je pro Fernanda určitě zajímavější Formule E. Možná to potrvá rok, ale nepřekvapilo by mě, kdyby se pokusil přijít už dříve.“

Massa, který skončil na konci loňské sezóny ve formuli 1 bude letos reprezentovat tým Venturi z Monaka. Jeho šéfem bude Susie Wolff, která je manželkou Toto Wolffa z Mercedesu formule 1. Sezóna začne v prosinci.

Kromě Massy zde bude i druhý týmový kolega Fernanda Alonsa, Stoffel Vandoorne.

Sdílejte na:
Zavřít