VirtualGP: Další zastávka sezony: Paul Ricard

VirtualGP: Další zastávka sezony: Paul Ricard

Virtuální šampionát Thrustmaster Virtual GP tuto sobotu čeká už čtvrtý podnik sezony, tentokrát ve Francii na okruhu Paul Ricard.

Na aprílovou sobotu piloti Virtual GP svedou souboj na legendárním francouzském okruhu Paul Ricard. Už tradičně bude livestream zahájen ve 13:00, krátce poté proběhne kvalifikace a ve 14:00 začne samotný závod.

Do závodu vstoupí jako lídr šampionátu Michal Šmídl s Big Shockem, kterému se velmi vydařil závod na Spa-Francorchamps, zatímco Martin Štefanko za Republic of Gamers vychytal všechnu smůlu a snažil se minimalizovat škody. Nyní je mezi těmito dvě závodníky rozdíl třinácti bodů. O osmnáct bodů pozadu je v tabulce Jaroslav Honzík z týmu Thrustmaster, o osm bodů za ním duo Chlebec/Liščák za stáj TP-Link.

Co se týče jezdeckého složení pro tento víkend, do vozu TP-Link se navrátí Andrej Chlebec poprvé od prvního závodu. Ve voze BenQ opět uvidíme Karla Baška, coby dočasnou náhradu za Michala Blažka.

I pro tento závod je k dispozici Live Mapa, kde můžete sledovat pozice jezdců na trati, jejich časy a další data. Jako vždy už během závodu můžete hlasovat pro Jezdce dne, tedy toho, kdo podle vás podal nejlepší výkon. Nezapomeňte také opět zaslat své tipy do naší soutěže o luxusní švýcarské hodinky Certina.

Sdílejte na:
Zavřít