Návrat Buttona do Williamsu? Podle Massy pouhá fáma

Návrat Buttona do Williamsu? Podle Massy pouhá fáma

Spekulace, která se poprvé objevila už v roce 2009. Jenson Button by mohl zamířit do stáje Williams, kde před šestnácti lety nastartoval svou kariéru pilota Formule 1.

Jenson Button debutoval v šampionátu Formule 1 v roce 2000 právě s týmem Williams, o rok později ale přestoupil do Benettonu. Po šesti letech s jiným britským týmem – McLarenem – mu vyprší kontrakt a spekuluje se o tom, kam bude kariéra mistra světa z roku 2009 směrovat nyní. Velmi nahlas se totiž spekuluje o jeho odchodu z McLarenu, kde by jej nahradil nadějný mladík Stoffel Vandoorne.

I kvůli tomu se znovu oživila spekulace o tom, že pokud Jenson Button neukončí na konci letošní sezony kariéru, mohl by zamířit právě do Williamsu, kde před lety nastartoval svou dlouhou kariéru. Takovou věc ale jednoznačně odmítá Felipe Massa, aktuální jezdec Williamsu, který také nemá budoucnost jistou. „To se určitě nestane. Všichni známe fámy napříč celým světem Formule 1 a z tohohle si starost opravdu nedělám,“ řekl brazilský závodník.

„Opravdu rád spolupracuji s Williamsem. Mám radost z naší vzájemné spolupráce a na tvářích zaměstnanců kolem mě vidím to samé. Bylo by hezké tu zůstat s týmem, který odvádí skvělou práci. Ale abych se přiznal, jsem připravený na všechno,“ dodal Felipe Massa.

Sdílejte na:
Zavřít