
Stáj Manor Racing se konečně zvedá z chvostu startovního pole. Nováček Pascal Wehrlein si pochvaluje, že tým konečně začíná fungovat a spolupracovat jako jeden celek.
Po nepříliš úspěšné spolupráci s Ferrari přesedlal Manor pro rok 2016 na motory Mercedes, získal několik klíčových zaměstnanců a postavil slušný vůz. Takový, který snad bude konečně schopen konkurovat zbytku startovního pole. Pascal Wehrlein to názorně předvedl v Bahrajnu, kde předvedl několik skvělých manévrů a celkově skončil třináctý.
„Každý závod děláme pokroky. Jsme sice v samotném úvodu sezony, ale pravidelně připravujeme vylepšení,“ těší Pascala Wehrleina, nováčka letošního ročníku. „Stále je tu spousta míst, ve kterých se můžeme zlepšit. Především se chceme soustředit na výkonnost,“ řekl dále šampion DTM.
„Společně se učíme obrovské množství nových věcí, navíc začínáme spolupracovat jako jeden tým, což nám ve vývoji a pochopení našeho vozu hodně pomáhá. Je to vzrušující pocit, když vím, že mohu stát na počátku budování něčeho velkého,“ řekl dále Wehrlein, který se těší, až poprvé vyzkouší trať v Sochi. „Ta trať vypadá opravdu skvěle. Nemohu se dočkat, až na ni v pátek poprvé vyjedu. Čeká nás ještě mnoho práce, ale doufáme, že se nám znovu podaří vůz o kus zlepšit,“ dodal.