Alonso žertoval na tiskovce: Red Bull vyměnil piloty?!

Alonso žertoval na tiskovce: Red Bull vyměnil piloty?!

Netradičně vtipný průběh měla čtvrteční tisková konference před závodem ve španělské Barceloně. Na výměnu jezdců Red Bullu vtipně reagoval Fernando Alonso a později i samotný Daniil Kvyat.

Tématem číslo jedna je nyní ve světě Formule 1 výměna jezdců pod křídly Red Bullu. Mladičký Max Verstappen míří po povedených výkonech z Toro Rosso do Red Bullu, opačným směrem se musí vydat v posledních dnech kritizovaný Daniil Kvyat. Ani na tiskové konferenci před začátkem závodního víkendu ve španělské Barceloně se na toto téma nezapomnělo.

Tiskovka se kolem tohoto tématu točila přibližně prvních dvacet minut, načež následně dostal slovo Fernando Alonso, který pobavil všechny přítomné. „Red Bull vyměnil závodníky?“ ptal se s úsměvem na tváři. „Ty jsi to věděl?“ podíval se na úřadujícího šampiona Lewise Hamiltona. „Ne,“ dodal Brit.

Přítomné novináře rozesmál i Daniil Kvyat. Jeden z žurnalistů v místnosti se ho zeptal, jak se o svém přesunu do Toro Rosso dozvěděl. „Byl jsem v Moskvě, ležel na gauči a sledoval televizní seriál. Zazvonil mi telefon, ve kterém se ozval Dr. Marko. Když jsme domluvili, vrátil jsem se na postel a koukal dál,“ uvedl ruský závodník. Další novinář hbitě reagoval a zeptal se Kvyata, který seriál vlastně sledoval. „Byla to Hra o trůny,“ dodal jezdec s úsměvem.

VIDEO: Fernando Alonso vtipkuje na tiskovce

Fernando Alonso na tlačovke

prvých dvadsať minút dnešnej tlačovky sa točilo o výmene Max Verstappen / Daniil Kvjat. Potom dostal Fernando Alonso otázku, čo na to hovorí. On na to: „Vymenili jazdcov?“ Otočil sa k Lewisovi Hamiltonovi: „Ty si to vedel?“ :))

Zveřejnil(a) www.f1.sk dne 12. květen 2016

VIDEO: Kvyat se o výměně dozvěděl při sledování seriálu

Daniil Kvjat – reakcia

Daniil Kvjat dostal otázku, ako prijal správu o svojom degradovaní. Povedal, že bol v Moskve, ležal na gauči a pozeral televízny seriál. Následne mu zazvonil telefón, v ktorom sa ozval Dr. Marko. Dorozprávali sa, vrátil sa na posteľ a pozeral ďalej. Prezradil aj to, že to bola „Hra o tróny“…

Zveřejnil(a) www.f1.sk dne 12. květen 2016

Sdílejte na:
Zavřít