Krátké zprávy
RT @TomRichtrF1: Špatné počasí nad letištěm v Budapešti mj. nechalo odklonit let BA868 #BritishAirways s částí týmu #F1 @MercedesAMGF1 do B…

Na začátku srpna se objeví ve vybraných kinech dokument o Williamsu!

30. června 2017, 18:48 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Na začátku srpna se objeví ve vybraných kinech dokument o Williamsu!
Fanoušci Formule 1 se dočkají v létě nového dokumentu, tentokrát o tradiční stáji z Grove. Film vznikl pod taktovkou režiséra Morana Matthewse, jenž je držitelem ocenění "Nejlepší režie" udělovaného Britskou akademií filmového a televizního umění.

Jako předloha filmu posloužila kniha paní Virginie Williamsové, jež vyšla v roce 1991 pod názvem A Different Kind of Life - snímek bude reflektovat příběh týmu Williams od samotného zrodu až po současnost.

„Doufám, že si fanoušci film užijí, tak jako já jsem si užil být součá

Potvrzeno: Éra Rona Dennise v McLarenu je definitivně u konce

30. června 2017, 16:32 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Potvrzeno: Éra Rona Dennise v McLarenu je definitivně u konce
McLaren v pátek ráno potvrdil, že Ron Dennis prodal zbytek svého podílu a po 37 letech odchází ze scény. Mimo to také dochází ke sjednocení firem McLaren Automotive a McLaren Technology Group v McLaren Group.

Historie Dennisova působení ve Formuli 1 sahá až do roku 1980, kdy do ní vstoupil se svou vlastní stájí Project Four, která byla na konci téhož roku přejmenována na McLaren Formula One Team. Pod Denisovou taktovkou vyhrála britská stáj se sídlem ve Wokingu 158 Velkých cen a získala 17 mistro

Podle Hornera Verstappenovu frustraci násobí dobré výsledky Ricciarda

29. června 2017, 16:11 | Aleš Mrázek
Ilustrační fotografie - Podle Hornera Verstappenovu frustraci násobí dobré výsledky Ricciarda
Max Verstappen v posledních závodech většinou nedojel do cíle. Naopak jeho týmový kolega Ricciardo nasbíral podiová umístění a poslední závod dokonce vyhrál. Šéf Red Bullu odhadl možné dopady výsledků na psychickou pohodu svého mladého svěřence.

Max Verstappen měl v posledních závodech hodně smůly. Bilace 3 ze 4 o tom vypovídá naprosto nelítostně, protože z posledních čtyř závodů mladík ve službách Red Bullu neviděl třikrát cíl. Naopak jeho staršímu a zkušenějšímu kolegovi Ricciardovi se dař&iacut

Bude Force India závodit v roce 2018 jako Force One? Čeká se jen na schválení FIA

28. června 2017, 19:40 | Barbora Goldmannová | Komentáře 2x
Ilustrační fotografie - Bude Force India závodit v roce 2018 jako Force One? Čeká se jen na schválení FIA
Spekulace z posledních týdnů o pravděpodobné změně názvu týmu Force India byly ukončeny potvrzením ze strany výkonného ředitele Otmara Szafnauera, jenž uvedl, že to je z čistě marketingových důvodů.

Letos prošla Force India těsně před úvodním závodem sezóny v australském Melbourne drobnou kosmetikou úpravou, když získala nového hlavního sponzora, rakouskou společnost Best Water Technology Group (BWT), změnila své původní černo-stříbrno-oranžové zbarvení na růžové.

Ny

Todta svrbí ruka: Hrozí Vettelovi za kolizi v Baku další trest?

28. června 2017, 00:07 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Todta svrbí ruka: Hrozí Vettelovi za kolizi v Baku další trest?
Zdá se, že incident z Baku bude mít pro Vettela ještě zajímavou dohru. Vedení Mezinárodní automobilové federace není s jeho chováním nikterak spokojené a pravděpodobně si jej předvolá.

Renomovaný novinář Michael Schmidt z německého portálu auto-motor-und-spord.de přinesl dost zajímavou úvahu ohledně nejprobíranějšího tématu posledních dní, a sice ne příliš sportovního chování Sebastiana Vettela, když v zápalu emocí a snahy vyjád

Hülkenberg tvrdí, že se Hamilton s Vettelem testovali vzájemně

27. června 2017, 21:26 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Hülkenberg tvrdí, že se Hamilton s Vettelem testovali vzájemně
Nico Hülkenberg se v již tradičním sloupku na webu německé televize Sport 1 ohlíží za uplynulým závodem v ulicích Baku, ve kterém se mimo jiné vyjádřil také k „vybržďovací aféře“.

Podle německého závodníka reprezentujícího barvy Renaultu kolize mezi Sebastianem Vettelem a Lewisem Hamiltonem závod zatraktivnila. Pokud bychom však udělali bilanci toho, kolik kritiky si vysloužil Vettel a kolik Hamilton, tak by s převahou vyhrál právě první jmenovaný. Hülkenberg na to má zcela odli

Villeneuve brání Vettela: Být na jeho místě, udělal bych to samé

27. června 2017, 15:30 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Villeneuve brání Vettela: Být na jeho místě, udělal bych to samé
Příliš velké množství lidí, kteří by Vettela za jeho počínání nezkritizovali, není. Jedním z jeho zastánců je Jacques Villeneuve, podle kterého byla Němecova reakce pochopitelná. Jeho manévr označil za „ohavný a zbytečný, ale v žádném případě nebezpečný“.

Inkriminovaný okamžik nastal za druhé fáze safety caru, kdy při výjezdu z 15. zatáčky Vettel narazil do vedoucího Hamiltona. Svůj nesouhlas následně vyjádřil zuřivými gesty, přičemž do Brita zboku najel.

„Seb a Lewis jeli přibližně 20 kilometrů v hodině, sakra,“ diví se mistr světa z&nbs

Debut Čecha Tom Beckhäusera v italské Formuli 4

26. června 2017, 21:49 | Roman Klemm | Komentáře
Ilustrační fotografie - Debut Čecha Tom Beckhäusera v italské Formuli 4
Italský šampionát Formule 4 absolvoval ve Vallelunze třetí podnik sezony. Do mistrovství tam poprvé zasáhl i český jezdec Tom Beckhäuser.

„Nevýhodu chybějících zkušeností z motokár chci rychle vyrovnat tím, že budu v monopostu sedět tak často, jak jen možno,“ prozradil začátečník Beckhäuser. A myslí to vážně: Vedle německého šampionátu proto od konce června nastoupí za domácí s

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »