Velká cena Malajsie 2017

Sezóna:
Datum:
1.10.2017
Poslední úprava:
16.3.2017 09:33
Okruh:
Předchozí VC:
Další VC:

Informace

Výsledky a tabulková data

Související články

Vettelova převodovka je zřejmě v pořádku

5. října 2017, 19:01 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - Vettelova převodovka je zřejmě v pořádku
Dle týmu Ferrari to vypadá, že převodovka Sebastiana Vettela nebyla při nehodě s Lancem Strollem v Malajsii poškozená. Tím pádem závodníka v Japonsku nebude čekat penalizace za výměnu.

Vettel se mohl obávat penalizace pěti míst na startovním roštu v Suzuce poté, co kolidoval s Lancem Strollem po finiši Velké ceny Malajsie na Sepangu, která se jela minulý týden. Závodníci zřejmě nedávali dostatečný pozor a kolidovali. Zatímco Stroll vyvázl bez újmy na sv&eacut

Horner: Na trati bychom porazili i Ferrari

2. října 2017, 22:43 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - Horner: Na trati bychom porazili i Ferrari
Verstappenovi odpadli při cestě za vítězstvím dva velcí soupeři. Šéf týmu Horner si myslí, že by jeho tým porazil i Ferrari.

K druhému kariérnímu vítězství Maxovi Verstappenovi pomohlo i to, že Kimi Räikkönen do závodu nevystartoval a Sebastian Vettel se z posledního místa nedokázal zapojit do boje o vítězství.

Christian Horner má ale za to, že by jeho tým porazil tradiční italskou stáj, i kdyby

Marchionne: Za potíže může mladý tým z oddělení motorů a externí dodavatelé

2. října 2017, 21:34 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Marchionne: Za potíže může mladý tým z oddělení motorů a externí dodavatelé
V Malajsii se objevil na obou vozech Ferrari identický problém, přičemž Vettel na něj doplatil v kvalifikaci, zatímco Räikkönen ani neodstartoval, Marchionne je přesvědčený, že za „příšernou“ spolehlivost mohou nováčci v sektoru starajícím se o motor, ale také nekvalitní komponenty... a Arrivabene.

Pro italskou stáj se víkend na okruhu v Sepangu vyvíjel velmi pozitivně. První potíže potkaly Vettela na konci třetího tréninku, když hlásil ztrátu výkonu. Tým se rozhodl motor během přestávky mezi tréninkem a kvalifikací vyměnit. Nový motor stihli mechanici úspěšně namont

1 2 3 4 5 »

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.