Indonésie

Jezdec: Rio Haryanto

Jméno
Rio Haryanto
Datum narození
22.1.1993
Národnost
Indonésie
Poslední úprava
2.3.2016 11:05

Rio Haryanto (* 22. ledna 1993) je prvním indonéským pilotem Formule 1. V roce 2008 zvítězil v sérii Formula BMW Pacific. O dva roky později působil v GP3 a prvně testoval právě pro Manor. Poslední čtyři léta strávil v GP2 a jeho nejlepším výsledkem je celkové čtvrté místo. Závodit bude s číslem 88.

Informace

Výsledky a tabulková data

Související články

Haryanto prozradil, kolik ho stálo místo v Manoru

14. srpna 2016, 18:56 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - Haryanto prozradil, kolik ho stálo místo v Manoru
Rio Haryanto prozradil, kolik ho stála sedačka v Manoru a kolik mu chybělo na to, aby mohl dokončit sezonu.

Prvního závodníka z Indonésie v historii F1 nahradí od Velké ceny Belgie Esteban Ocon. Haryanto nesplnil smluvní podmínky a v Německu startoval jen z milosti týmu.

"Manor mi pomohl tím, že mi povolil startovat ve Velké ceně Německa. S dostupnými prostředky jsem měl startovat naposledy v Maďarsku,"

Haryanto přijal nabídku Manoru, zůstává v týmu jako testovací pilot

11. srpna 2016, 14:43 | Stanislav Kolman | Komentáře
Ilustrační fotografie - Haryanto přijal nabídku Manoru, zůstává v týmu jako testovací pilot
Stáj Manor dnes oficiálně potvrdila, že Rio Haryanto přijal nabídku týmu a zůstává v něm coby rezervní a testovací jezdec. Na závodní sedačku však může zapomenout, tu od následující velké ceny převezme nováček Esteban Ocon.

Včera tým Manor Racing prostřednictvím sociálních sítí oznámil, že Rio Haryanto opouští místo závodního jezdce a jeho pozice se ujme nováček Esteban Ocon, odchovanec Mercedesu. Prvnímu indonéskému závodníkovi Formule 1 však stáj z chvostu startovního

Je to oficiální! Manor bude měnit jezdecké složení, Haryanto zůstává jako rezervní pilot

10. srpna 2016, 10:18 | Stanislav Kolman | Komentáře
Ilustrační fotografie - Je to oficiální! Manor bude měnit jezdecké složení, Haryanto zůstává jako rezervní pilot
Stáj Manor dnes dopoledne oficiálně potvrdila, že Rio Haryanto bude sesazen z jezdeckého složení týmu do role rezervního pilota. nový stájový kolega Pascala Wehrleina bude oznámen co nejdříve.

Tým z chvostu startovního pole oznámil novinku prostřednictvím sociálních sítí dnes dopoledne. Ve svých příspěvcích informuje, že Rio Haryanto již nebude závodním pilotem stáje. Zároveň však Manor informoval, že aby udržel sen prvního indonéského závodn&iac

1 2 3 4 »

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.