Související články

Gasly za incident s Hamiltonem napomenut

5. října 2018, 08:44 | Jiří Košta | Komentáře
Ilustrační fotografie - Gasly za incident s Hamiltonem napomenut
Pierre Gasly byl napomenut za ohrožení Lewise Hamiltona na trati během prvního volného tréninku na Velkou cenu Japonska.

Gasly vjížděl pomalu do poslední šikany, zatímco Hamilton projížděl od 130R v plné rychlosti. Toro Rosso bylo stále v rychlé stopě, i když jelo pomalu.

Hamilton auto zatočil k pravé části tratě, zablokoval přední kola a musel se svým Mercedesem vyjet mimo trať do únikové z&oa

Bál jsem se o své oči, odhalil Gasly

1. října 2018, 10:39 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Bál jsem se o své oči, odhalil Gasly
Pierre Gaslyho trápila více než brzké odstoupení z GP Ruska spíše obava o jeho oči.

Pro francouzského závodníka skončila Grand Prix v Soči po pár kolech, přičemž se stejným problémem odstoupil o kolo později také druhý pilot Toro Rosso Brandon Hartley. Jenže Gasly prozradil, že měl především obavu o své oči. Sám se přesvědčil, že Halo ochrání jezdce před velkými č&aacu

Gasly: Málo akce v Q2 ukazuje potřebu změnit systém penalizací

30. září 2018, 10:08 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Gasly: Málo akce v Q2 ukazuje potřebu změnit systém penalizací
Podle francouzského závodníka jsou penalizace hloupě nastavené, díky čemuž pak potrestaní závodníci zcela vypustí určitou část kvalifikace.

V prostředním segmentu kvalifikačních jízd příliš akce nebylo, protože pětice jezdců, která se tam probojovala, na trať vůbec nevyjela. Vzhledem k obdrženým penalizacím by totiž postup do Q3 pro Pierre Gaslyho, Daniela Ricciarda a Maxe Verstappena neměl zhola žádný význam.

1 2 3 4 »

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.