Informace

Související články

3. května 2017, 11:36 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Alonso dnes poprvé usedne do formule IndyCar, test bude vysílaný živě na internetu
Španělský závodník si dnes odpoledne v rámci testů poprvé okusí naostro vůz IndyCar. Celé testy bude možné sledovat od 15:30 na oficiálních účtech seriálu.

Pro Fernanda Alonsa nezačala sezóna ve Formuli 1 vůbec dobře. Po čtyřech odjetých závodech nemá na svém kontě ani jeden mistrovský bod, a aby toho nebylo málo, tak do poslední Velké ceny na olympijském stadionu v ruském Soči ani neodstartoval, protože ho motor nechal ve štychu. Frustrace už je více n

Alonsova účast v Indy 500 byl původně vtip, říká sportovní šéf Hondy

17. dubna 2017, 15:43 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Alonsova účast v Indy 500 byl původně vtip, říká sportovní šéf Hondy
Španěl se snažil dlouhou dobu svou frustraci z katastrofální formy pohonné jednotky z Japonska skrývat. To nejde pochopitelně věčně a poslední závody ji dává pořádně najevo. I přes to ale nikdo nečekal, že by dal přednost závodění v jiné sérii před Velkou cenou Monaka. Masashi Yamamoto nejprve nevěřil, že by ji byl Alonso ochoten vynechat.

Celý nápad o účasti v Indy 500 se zrodil už při úvodním víkendu v australském Melbourne. Alonso odhalil během sobotní snídaně s Yamamotem v hotelu Hilton své touhy ohledně vyzkoušení si slavného závodu Indy 500 – v tu dobu to ale ještě všichni brali za v

Indycar: První závod sezóny vyhrál Bourdais

12. března 2017, 23:02 | Josef Viták | Komentáře
Ilustrační fotografie - Indycar: První závod sezóny vyhrál Bourdais
Francouzský pilot Sebastien Bourdais zvítězil v prvním závodu nové sezóny americké série Indycar na okruhu St. Petersburg na Floridě. Bourdais startoval do závodu z posledního místa, ale přesto dokázal vyhrát. Druhý skončil jeho krajan Simon Pagenaud a třetí dojel Scott Dixon.