Související články

Alonsova účast v Indy 500 byl původně vtip, říká sportovní šéf Hondy

17. dubna 2017, 15:43 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Alonsova účast v Indy 500 byl původně vtip, říká sportovní šéf Hondy
Španěl se snažil dlouhou dobu svou frustraci z katastrofální formy pohonné jednotky z Japonska skrývat. To nejde pochopitelně věčně a poslední závody ji dává pořádně najevo. I přes to ale nikdo nečekal, že by dal přednost závodění v jiné sérii před Velkou cenou Monaka. Masashi Yamamoto nejprve nevěřil, že by ji byl Alonso ochoten vynechat.

Celý nápad o účasti v Indy 500 se zrodil už při úvodním víkendu v australském Melbourne. Alonso odhalil během sobotní snídaně s Yamamotem v hotelu Hilton své touhy ohledně vyzkoušení si slavného závodu Indy 500 – v tu dobu to ale ještě všichni brali za v

Indycar: První závod sezóny vyhrál Bourdais

12. března 2017, 23:02 | Josef Viták | Komentáře
Ilustrační fotografie - Indycar: První závod sezóny vyhrál Bourdais
Francouzský pilot Sebastien Bourdais zvítězil v prvním závodu nové sezóny americké série Indycar na okruhu St. Petersburg na Floridě. Bourdais startoval do závodu z posledního místa, ale přesto dokázal vyhrát. Druhý skončil jeho krajan Simon Pagenaud a třetí dojel Scott Dixon.

Konečné výsledky po 110 kolech.

Pos. JezdecTýmČas

Indycar: Nová sezóna začíná již tuto neděli

10. března 2017, 22:53 | Josef Viták | Komentáře
Ilustrační fotografie - Indycar: Nová sezóna začíná již tuto neděli
Vy, kdo se nemůžete dočkat prvního závodu Formule 1, můžete si dlouhou zimní přestávku zkrátit prvním závodem americké série Indycar. Ten odstartuje již tuto neděli a sledovat ho můžete v 17:15 na Nova Sport 2.

Letošní sezóna série Indycar čítá sedmnáct závodů. Deset závodů se pojede na okruzích a šest na oválech. Na okruhu v Detroitu se pojede dvojzávod a i v letošní sezóně se můžeme těšit na 101. ročník 500 mil Indianapolis. První závod se odehraje na trati v&nb