Formule 4

Formule 4
Poslední úprava:
29.4.2015 11:42

Informace

Související články

O víkendu pokračuje Formule E

2. března 2018, 00:43 | Dušan Bouzek | Komentáře
Ilustrační fotografie - O víkendu pokračuje Formule E
Šampionát závodů elektrických formulí zavítá do Mexika.

První březnový víkend, který je již za dveřmi, znovu přinese spoustu zajímavých motoristických akcí. Pojďme se tedy podívat, na co se mohou fanoušci motorsportu během něj těšit.

Patrně nejzajímavějším motoristickým podnikem bude pro formulové fanoušky čtvrtý podn

Debut Čecha Tom Beckhäusera v italské Formuli 4

26. června 2017, 21:49 | Roman Klemm | Komentáře
Ilustrační fotografie - Debut Čecha Tom Beckhäusera v italské Formuli 4
Italský šampionát Formule 4 absolvoval ve Vallelunze třetí podnik sezony. Do mistrovství tam poprvé zasáhl i český jezdec Tom Beckhäuser.

„Nevýhodu chybějících zkušeností z motokár chci rychle vyrovnat tím, že budu v monopostu sedět tak často, jak jen možno,“ prozradil začátečník Beckhäuser. A myslí to vážně: Vedle německého šampionátu proto od konce června nastoupí za domácí s

F4 na Red Bull Ringu: Beckhäuser třikrát havaroval

11. června 2017, 21:46 | Roman Klemm | Komentáře
Ilustrační fotografie - F4 na Red Bull Ringu: Beckhäuser třikrát havaroval
Po Oscherslebenu a Lausitzringu zavítal šampionát ADAC-Formel 4 poprvé za hranice Německa a 31 slibných talentů v kokpitech si mohlo vyzkoušet svou rychlost na trati Velké ceny Rakouska u Spielbergu. O tři zlaté poháry víkendu se podělili Armstrong, Drugovich a Vips. Český pilot Tom Beckhäuser prezentoval svou právě nalezenou agresivitu, která ovšem ústila v třech nehodách.

1. závod

Dění na sobotním rozpáleném asfaltu ovládl Novozélanďan Marcus Armstrong. Jezdec italské stáje Prema-Theodore zajel nejlepší čas kvalifikace před Němcem Michaelem Waldherrem (Neuhauser), Jihoafričanem Aberdeinem (Motopark) a Brazilcem Druhovichem (Van Amersfoort), jehož do Rakouska při

1 2 3 4 5 6 7 »

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.