Související články

Ricciardův přestup zvětšil Hartleyho šance na setrvání

11. srpna 2018, 22:28 | Anton Krajčoviech
Ilustrační fotografie - Ricciardův přestup zvětšil Hartleyho šance na setrvání
Brendon Hartley je dlouhodobě na konci startovního pole a hovořilo se, že by ho tým možná vyměnil už v průběhu sezóny. Nečekaný přestup Daniela Ricciarda však zvětšil jeho šance na setrvání.

Letní přestávka přinesla nečekanou šanci pro Brendona Hartleyho, přestupem Daniela Ricciarda do Renaultu se zvýšily jeho šance na to, že zůstane v F1.

Novozélanďan získal během 16 závodů 2 body, jeho týmový kolega 26. Pro porovnání, když se Daniil Kvyat vrátil do Toro Rosso, získal j

Podle Hartleyho je jeho nehoda důkazem vysoké bezpečnosti Formule 1

7. července 2018, 20:40 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Podle Hartleyho je jeho nehoda důkazem vysoké bezpečnosti Formule 1
Novozélanďan přerušil po nepříjemném výletu mimo trať třetí trénink. Byť nehoda jako taková vypadala strašidelně, on vyvázl bez jediného škrábance. Stejná nehoda by ještě před několika lety dost možná dopadla pro jezdce mnohem hůře, než jen sešrotovaným vozem.

Pilot Toro Rosso má tento rok pořádnou porci smůly, která se ho nepustila ani v Británii. Ve třetím tréninku nečekaně prasklo zavěšení levého předního kola a posléze se proletěl po únikové zóně až k bariéře. Vůz byl natolik rozbitý, že do kvalifikace nenastoupil.

Na

Hartley dostane novou pohonnou jednotku a s ní také penalizace

23. června 2018, 13:13 | Aleš Mrázek
Ilustrační fotografie - Hartley dostane novou pohonnou jednotku a s ní také penalizace
Brendon Hartley po pátečních problémech v 2. tréninku na GP Francie dostane nový motor Honda a bude penalizován na startovním roštu samotného závodu kvůli překročení povoleného limitu komponent.

Jezdec Toro Rosso byl včera nucen ke konci druhého tréninku zastavit kvůli problémům s pohonnou jednotkou. Později v rozhovorech sám uvedl, že se obává nutnosti výměny motoru a jeho obavy se nakonec také naplnily.

Novozélandský mladík dostane kompletně novou pohonnou jednotku: nový spalovac&iac

1

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.