Formule 1 zajímá názor fanoušků

6. června 2018, 11:03 | Jan Fridrich
Ilustrační fotografie - Formule 1 zajímá názor fanoušků

Za vlády Bernieho Ecclestona by to bylo neslýchané, ale noví majitelé začínají naslouchat svým fanouškům. Zní to neuvěřitelně, že se „královna motorsportu“ plně otevřela sociálním sítím až v roce 2018.

Začalo to postupně sestřihy závodů na oficiální stránce Formule 1, následoval Twitter, Facebook, Instagram a teď se přidala další stránka, která se jmenuje F1fanvoice. Neslyšeli jste nikdy o ní? Nevadí… Než mi došel e-mail, tak jsem taktéž nevěděl, že tato stránka existuje. 

E-mail mě uvítal slovy „Mluvíte a my posloucháme. Věci se mění.“ a odkaz na stránku, o které jsem slyšel poprvé v životě. Při registraci do F1fanvoice.com vyplníte základní dotazník (oblíbený jezdec, tým atd.) a jste v hlavním menu, kde vidíte průzkumy, otázky, blogy, diskuze a mnoho dalšího.  

Závěrem udělám takové menší shrnutí. F1fanvoice na mě udělala dojem, že Formuli 1 opravdu zajímá názor a podněty od jejich vlastních fanoušků. Za necelý měsíc fungování stránky se připojilo přes 25 000 tisíc lidí ze 147 zemí světa. Posouzení nechám na Vás, ale osobně se mi líbí, že Formule 1 pronikla „na internet“.

Další články

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.