Krátké zprávy
Aby na to #Ferrari nedoplatilo https://t.co/gCKKmA2rBA #RedBullRacing #F1 https://t.co/jrRaAUPm4l

ONLINE: Velká cena Mexika 2017 (kvalifikace)

28. října 2017, 19:58 | Tadeáš Zíka | Komentáře
Ilustrační fotografie - ONLINE: Velká cena Mexika 2017 (kvalifikace)
Živý komentář ke kvalifikaci na Velkou cenu Mexika 2017.

Kvalifikace začíná ve 20:00

Sezona se chýlí ke konci a čeká nás jedna z posledních kvalifikací letošního roku. Mezi favority opět patří především vozy Mercedesu, nicméně ve volných trénincích se ve velmi dobré světle u

VC Mexika: Před kvalifikací nejrychlejší Verstappen

28. října 2017, 19:50 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - VC Mexika: Před kvalifikací nejrychlejší Verstappen
V každém tréninku byl nejrychlejší jiný jezdec: Bottas, Ricciardo a Verstappen. Z boje o pole-position nemůžeme ale vyloučit ani Hamiltona a Vettela.

Silný vítr vál směrem k první zatáčce a rozvířil špínu, která se na trati celkem drží. Některé monoposty, Mercedesy Force Indie a Renaulty, na trati doslova tancovaly a Sergio Perez a Carlos Sainz se nedokázali moc srovnat s první zatáčkou.

Bottas byl prvním, kdo překonal včerej&scar

VirtualGP: Neuvěřitelné finále sezony vyhrál Štefanko a slaví titul!

28. října 2017, 14:06 | Tadeáš Zíka | Komentáře
Ilustrační fotografie - VirtualGP: Neuvěřitelné finále sezony vyhrál Štefanko a slaví titul!
Během posledního závodu Thrustmaster Virtual GP 2017 došlo k neuvěřitelnému souboji nejenom o vítězství, ale i o zisk titulu. Po velmi tvrdé bitvě se po dvanácti závodech na horní stupínek postavil Martin Štefanko ze stáje Republic of Gamers a ukončil tak dominanci Michala Šmídla z Big Shocku v tomto šampionátu.

Záznam závodu je k dispozici zde.

Ecclestone: Mercedes letos pomohl Ferrari s motorem

28. října 2017, 13:51 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Ecclestone: Mercedes letos pomohl Ferrari s motorem
Mezi fanoušky občas vládne podezření, že FIA občas napomáhá Ferrari. Nyní bývalý šéf Formule 1 prozradil, že za jeho vlády to doopravdy tak bylo. Nicméně zdůrazňuje, že podpora Vzpírajících se koníků byla a stále je i v zájmu jejich konkurentů.

Na téma podpory Ferrari Mezinárodní automobilovou federací se rozohnily vášnivé diskuze po uplynulé Velké ceně USA, když obdržel Max Verstappen 5 sekundovou penalizaci za překročení limitů tratě při manévru na Kimiho Räikkönena. Nizozemcův otec Jos dokonce tweetnul obrázek, na kterém je logo Mez

VC Mexika: Bottasův ranní čas překonal Ricciardo

28. října 2017, 11:36 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - VC Mexika: Bottasův ranní čas překonal Ricciardo
Na oko proběhla část tréninku, v níž se šlo naplno. Ale skutečně to bylo jen na oko, Bottas byl od svého času na špinavější trati vzdálený půl sekundy.

V úvodních minutách tréninku jsme viděli venku Stoffela Vandoorna, který toho pro kompletní výměnu komponent v autě ráno hodně neujel. Na startu "klesne" o 35 míst, jeho týmový kolega Alonso má penalizaci 20 pozic.

Špinavá trať se sice v prvním tréninku pročistila ale ne dosta

VC Mexika: Na úvod nejrychlejší Bottas, domácí Celis havaroval

27. října 2017, 19:43 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - VC Mexika: Na úvod nejrychlejší Bottas, domácí Celis havaroval
Víkend v Mexiku otevřel nejlepším časem Bottas, který si napravil chuť z posledních tří velkých cen, kde skončil mimo pódia. Na druhém místě Hamilton, Vettel pátý.

Trať byla v úvodu tréninku velmi špinavá, problémy měli všichni jezdci včetně Hamiltona a Vettela, kteří si vyzkoušeli travnaté výjezdové zóny. Největší problém udržet auto na špinavé trati měl zřejmě Brendon Hartley, ten musel restartovat motor po tom, co probrzdil čtvrto

Verstappen se na Instagramu omlouvá za urážky komisařů po VC USA

27. října 2017, 12:52 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Verstappen se na Instagramu omlouvá za urážky komisařů po VC USA
Nizozemský pilot po sesazení z pódia v Austinu v zápalu boje označil jednoho z komisařů za „zaujatého idiota a mongola“. Trvalo však týden, než se Verstappen omluvil.

Vloni se přesně to samé přihodilo Sebastianu Vettelovi, který na okruhu bratří Rodriguézů poslal ředitele závodů do oněch míst. Po závodě se ale okamžitě omluvil. Němce tehdy rozčílil právě manévr Verstappena, který si při předjíždění zkrátil trať, ale pozici zpět nevrátil.

V Te

Briatore: Ferrari s Räikkönenem prodloužit nemělo

26. října 2017, 11:34 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Briatore: Ferrari s Räikkönenem prodloužit nemělo
Podle Flavia Briatoreho udělala italská stáj chybu, když prodloužila spolupráci s finským závodníkem, neboť je ve stáji slabým článkem.

Bývalý šéf Benetonu a Renaultu, pod jehož vedením získal titul Michael Schumacher a Fernando Alonso, se musel po Velké ceně Singapuru 2008 z Formule 1 stáhnout. Tehdy nařídil Nelsonu Piquetovi, aby naboural do zdi a tím zajistil vítězství právě Alonsovi. Briatore však na královnu motori

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »