Krátké zprávy
Button obdržel penalizaci poklesu 3 míst na startu příštího závodu za kolizi s Wahrleinem. Kde si ten trest asi tak… https://t.co/cDsAeLiuH1

Brawn bude usilovat o zamezení kolizí termínů F1 a MotoGP

17. května 2017, 22:05 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Brawn bude usilovat o zamezení kolizí termínů F1 a MotoGP
Cílem Rosse Brawna, ale také nových majitelů, americké společnosti Liberty Media, je udělat Formuli 1 atraktivní, udržet si staré fanoušky a přilákat nové. Brit si však také uvědomuje, že šampionátu ubližuje a ubírá mu diváky fakt, že často koliduje s jinými sériemi. Bude tedy vše dělat proto, aby tomu zabránil, nebo alespoň minimalizoval.

Američané věděli, proč postavit do pozice sportovního šéfa královny mororismu právě Brawna. O této oblasti má totiž obrovský přehled, ví, jak to chodí uvnitř týmů, což jsou velmi cenné vlastnosti a také zná její slabiny. Jednou z nich je již zmiňované křižován&iacut

F1 2017: Datum vydání a návrat klasických vozů

17. května 2017, 21:15 | Jan Dohnal
Ilustrační fotografie - F1 2017: Datum vydání a návrat klasických vozů
Klasické vozy formule 1, propracovanější režim kariéry, vylepšené multiplayerové závody a zbrusu nový mód! To vše a mnohem více vám nabídnou nové F1 od Codemasters.

V současné době má každý možnost vyzkoušet si jaké to je hrát v NHL, NBA nebo třeba závodit ve formuli 1. To vše pochopitelně virtuálně!

Výrobci těchto her to ale nemají jednoduché! Každý rok musí vydávat nové díly, které musí obsahovat spoustu n

Měl jsem za úkol brzdit Vettela, říká Bottas

17. května 2017, 19:49 | Aleš Mrázek
Ilustrační fotografie - Měl jsem za úkol brzdit Vettela, říká Bottas
V úvodu závodu nechtěně zapříčinil odstoupení dvou soupeřů, ale jeho chvíle přišla až o mnoho kol později, kdy svému týmovému kolegovi pomohl k vítězství proti hladovému Vettelovi.

Bottas ve Španělsku sice šachovnicový praporek neviděl, ale i přesto sehrál během nedělního odpoledne klíčovou roli hned ve dvou okamžicích.

Nejprve hned po startu během tlačenice do první zatáčky neodhadl úplně přesně prostor kolem sebe, což mělo za následek konec pro jeho dva soupeře. Kimi Räikkönen

ELMS: Druhý podnik ELMS v Monze ovládli Hirakawa, Rojas a Roussel

14. května 2017, 21:52 | Roman Klemm | Komentáře
Ilustrační fotografie - ELMS: Druhý podnik ELMS v Monze ovládli Hirakawa, Rojas a Roussel
Do druhého podniku mistrovství European Le Mans Serie v Monze se přihlásilo zdravé pole 36 vozů. Z toho 12 prototypů třídy LMP2, 17 třídy LMP3 a sedm vozů GT.

Nejrychlejší čas dopolední kvalifikace zajel Francouz Enzo Guibbert na Orece 07 týmu Graff, o kterou se měl odpoledne dělit s Trouilletem a Petitem. Druhý nejrychlejší byl Nicolas Lapierre na stejném voze stáje Dragonspeed, jehož střídali Hedman a Hanley.

Tyto dva vozy dominovaly za krásného slunečn

F2 v Barceloně: Leclerc a Macušita se zlatými poháry

14. května 2017, 21:50 | Roman Klemm | Komentáře
Ilustrační fotografie - F2 v Barceloně: Leclerc a Macušita se zlatými poháry
Ke svému druhému podniku sezony 2017 nastoupil šampionát FIA Formule 2 s jedinou změnou v kokpitu: Bývalý pilot F1 Roberto Merhi nahradil před domácím publikem v týmu Campos monackého jezdce Colettiho.

Trénink a kvalifikace

Již ve volném tréninku měl Merhi ovšem podobné problémy držet tempo nejrychlejších, jako při zimních testech. Volný trénink o páteční poledne vyhrál Cherles Leclerc. Pilot stáje Prema vypálil již po 30 minutách na asfalt čas, který ji

GP3: Fukuzumi a Maini vyhráli v Barceloně

14. května 2017, 21:46 | Roman Klemm | Komentáře
Ilustrační fotografie - GP3: Fukuzumi a Maini vyhráli v Barceloně
Do sezony 2017 vstoupilo ve Španělsku mistrovství Formule GP3 a víkend představil dva nové populární vítěze: Japonce Fukuzumiho a Inda Mainiho.

K prvnímu podniku šampionátu GP3 v Barceloně se sešlo 19 účastníků. O přílivu nových tváří svědčila především skutečnost, že pole obsahovalo jen jediného pilota (Jacka Aitkena), který v této třídě  už někdy vyhrál závod.

Sobota

Při prv

Dojemné gesto od Ferrari: Malý fanoušek Thomas se setkal s Icemanem!

14. května 2017, 21:36 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Dojemné gesto od Ferrari: Malý fanoušek Thomas se setkal s Icemanem!
Chování Ferrari vůči médiím je letos velmi chladné, během dnešního závodu na okruhu nedaleko Barcelony se ale postaralo o opravdu krásný a slzy do očí vhánějící moment. O co přesně šlo?

V opakovaném záznamu, kde se režie vracela ke kolizi Kimiho Räikkönena z prvního kola a jeho následnému odstoupení ze závodu, byl zabrán také jeden malý fanoušek oblečený od hlavy až k patě v barvách Ferrari, kterého Icemanovo odstoupení rozbrečelo.

Lewis Hamilton zvítězil v napínavé Velké ceně Španělska!

14. května 2017, 15:56 | Tadeáš Zíka | Komentáře
Ilustrační fotografie - Lewis Hamilton zvítězil v napínavé Velké ceně Španělska!
Hamiltonovi se podařilo zmenšit ztrátu na Vettela v šampionátu po zaslouženém vítězství ve Španělsku, kde to dlouho vypadalo na vítězství právě Vettela.

První zatáčka hned po startu přinesla velké drama. Bok po boku do první zatáčky vjeli Valtteri Bottas, Kimi Räikkönen a Max Verstappen. Bottas ťukl do kola Räikkönena, kterého to poslalo přímo do Verstappena. Za následek Verstappen i Räikkönen v prvním kole vypadli za závodu.

Po startu se

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »