Krátké zprávy
Už to sviští, už to jezdí! Dnes ve Španělsku najely první kilometry McLaren a Haas, to máme už šest z deseti nových… https://t.co/54JB8DSk8s

Renault RS18 spatřil světlo světa

20. února 2018, 18:00 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - Renault RS18 spatřil světlo světa
Nový Renault je venku, tým ho světu ukázal prostřednictvím sociálních sítí.

Renault představil svůj nový monopost pro sezónu 2018. Nese název RS18 a tým ho zveřejnil na svém Facebooku a Twitteru. Vůz je v loňských žlutočerných barvách, nechybí ochrana hlavy Halo v černé barvě.

Oproti loňskému modelu působí nový Renault, stejně jako v případě ostatn&i

Ricciardo během filmovacího dne naboural novou RB14

20. února 2018, 16:31 | Petr Čermák | Komentáře
Ilustrační fotografie - Ricciardo během filmovacího dne naboural novou RB14
Red Bull včera představil svůj letošní monopost s názvem RB14 a ihned s ním vyjel na trať v Silverstonu. Filmovací den ovšem skončil předčasně, Ricciardo totiž naboural.

Filmovací dny jsou dnes jednou z mála možností vyjet s vozem současné specifikace na závodní trať mimo závodní víkend. Mnoho týmů je využívá před prvními předsezónními testy, aby vyzkoušely svá auta dříve než během oficiálních testů.

Během

Tým Alfa Romeo Sauber představil monopost pro letošní sezónu

20. února 2018, 14:50 | Petr Čermák | Komentáře
Ilustrační fotografie - Tým Alfa Romeo Sauber představil monopost pro letošní sezónu
Dalším týmem, který představil svůj vůz pro sezónu 2018, je Sauber, který nově od letošní sezóny spolupracuje s automobilkou Alfa Romeo. Vůz nese označení C37.

Italská automobilka se od letošní sezóny stane hlavním sponzorem týmu Sauber. Největší designovou změnou na voze je tedy zbarvení. Tým přešel od modrých barev k červenobílým. Bílá znázorňuje barvy Sauberu a červená barvy milánské automobilky.

V

McLaren letos kompletně v oranžové? Upoutávka naznačuje

20. února 2018, 07:48 | Pavel Fabry | Komentáře
Ilustrační fotografie - McLaren letos kompletně v oranžové? Upoutávka naznačuje
Stáj z Wokingu se v pátek chystá ukázat svůj letošní model, MCL33. Ještě před tím však uvolnila krátké video, ve kterém naznačuje, že loňské převlékání do oranžové půjde letos ještě dál.

Ještě tři dny zbývají do představení letošního monopostu McLarenu, tým však připravil akční upoutávku, ve které výrazněji poodhaluje, jakým směrem se letos bude ubírat s jeho zbarvením. Pokračovat by měl ve směru přechodu k oranžové, která byla na loňském modelu vý

Okruh v Soči se zřejmě dočká změn

19. února 2018, 21:19 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - Okruh v Soči se zřejmě dočká změn
Velká cena Ruska má nové promotéry, kteří jdou Liberty Media naproti na cestě za vzrušujícími závody v F1.

Velká cena Ruska již není v kalendáři nováčkem, ale přiznejme si, vzrušujících závodů jsme se tam ještě nedočkali. Cílem Liberty Media je, aby každé závody přinesly vzrušení. Ross Brawn se nechal loni slyšet, že Soči potřebuje změny, pokud bychom tam chtěli lepší závoděn

Red Bull RB14 představen! Šokoval novým zbarvením

19. února 2018, 11:58 | Petr Čermák | Komentáře
Ilustrační fotografie - Red Bull RB14 představen! Šokoval novým zbarvením
Po Haasu a Williamsu představil svůj vůz jako třetí v pořadí Red Bull. Překvapil zejména novým zbarvením, které ovšem použije pouze v předsezónních testech.

RB14 je nástupcem loňské RB13, která v týmu vytvářela smíšené pocity. Kromě 13 odstoupení ze závodů se týmu podařilo získat 13 pódiových umístění a 3 výhry. Letos chce Red Bull společně s Mercedesem a Ferrari bojovat o mistrovský titul.

Kromě povinn&eac

Před 120 lety se narodil Enzo Ferrari

18. února 2018, 18:47 | Petr Čermák | Komentáře
Ilustrační fotografie - Před 120 lety se narodil Enzo Ferrari
V Maranellu se dnes slaví. Před 120 lety se totiž narodil zakladatel jedné z nejslavnějších automobilek světa, Enzo Ferrari.

„Zdá se to neuvěřitelné, že už je tomu 120 let od narození Enza Ferrariho,“ pronesl v muzeu Enza Ferrariho v Maranellu prezident FCA (Fiat Chrysler Automobiles) Sergio Marchionne.

„Jeho lekce je dnes důležitější než kdy jindy. Byl mužem s neobvyklou vizí a schopností vést lidi a spravov

Bude mít Sauber svoji vlastní jezdeckou akademii?

18. února 2018, 16:14 | Barbora Goldmannová | Komentáře
Ilustrační fotografie - Bude mít Sauber svoji vlastní jezdeckou akademii?
Na povrch se dostává další zajímavý plán, a sice založení další školy pro možné budoucí hvězdy královny motorismu. Bylo by to pod záštitou švýcarské stáje se sídlem v Hinwilu. Dočkat bychom se ji mohli dokonce už příští rok!

Šéf týmu Frederic Vasseur, jenž v průběhu loňské sezony převzal otěže po Monishe Kaltenbornové, se v týmu událo hodně změn. Od zrušení dohody s japonskými motoráři a obnovu spolupráce s Ferrari, přes najmutí nových zaměstnanců až po absolutní překopání konce

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »